Modeli i Big makinë QTY12-15 kapacitet të lartë makinë bllok bërë linjë të plotë


 • Model: QTY12-15
 • Molding cycle: 10-20seconds
 • Automatic working: Po
 • Block type: hollow block,solid brick,paving/interlocking brick,curbs,etc
 • Kapaciteti: 12pcs/mould for 8"block
 • Warranty: 12months
 • Model: QTY12-15
 • Periudha derdhur: 10-20s
 • Produktet: bllok i uritur, tulla të ngurta, paver ngjyra, interlocking tulla, frenon, etj
 • Çmimi: FOB Qingdao, ose CNF, çmimi CIF
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Detajet e makinës bllok

  Model QTY12-15 është plotësisht automatike duke punuar me prodhim shumë të lartë. Duke ndryshuar moulds të ndryshme ajo mund të prodhojë blloqe të ndryshme uritur, tulla të ngurta, pavers ngjyra, interlocking tulla, frenon, etj.
  QTY12-15

  Specifikimet makine bllok

  Dimension (L * W H *) 5600 × 2200 × 1800mm periudha e derdhur 15-20S
  presioni hidraulike 26Mpa pushtet 72.7KW
  forca Vibration 65KN Vibration Frekuenca Max.6000r / m
  peshë Rreth 17T madhësia e paletave 1350X850mm

  reference Kapaciteti

  Size (LxWxH) mm

  Cope / Mold

  Cope / hr

  Cope / 8HR

  400X200X200

  12

  2880

  23040

  400X150X200

  16

  3840

  307020

  400X100X200

  24

  5760

  46080

  400x100x100

  24

  5760

  46080

  400X240X200

  10

  2400

  19200

  240X115X53  

  60

  14400

  115200

  200x100x60   

  42

  7560

  60480

  225x112.5X60

  30

  5400

  34560

   

  më shumë fotografi

  bllok-makinë-detaje-per-QTY8-15
  PLC-3
  linja QTY10-15
  Automatic-block-prodhimit-line

  Blocks ekranit dhe aplikimi

  bllok-Paver-frenon
  konsumatorët vizitojnë

  Ju lutem na kontaktoni për më shumë detaje. 

  Nuk ka telefon. : +8615265911853
  Whatsapp: +8615265911853
  Email: tianyuanmachinery@hotmail.com

  Adresa: Dazhuang Zona Ekonomike, qyteti Linyi, provincës Shandong, China

  bllok-machine-furnizues

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!