Rreth nesh

ab

QTJ seri
T makina e tij seri janë modele të vogla mekanike. Semi karakteristika automatike ose Manualin janë me kosto më pak, operacion i lehtë, të lehtë për të ruajtur. Modelet janë QTJ4-25, QTJ4-26C / D, QTJ4-35B2, QTJ4-40.
BWY seri
T e tij është makina tona të reja technology.The patentë janë për panelit izolimin perlite marrje. Paneli është përdorur për outwall izolimin, e cila është materiale të reja të ndërtimit të gjelbër kërkuara në market.They kanë tiparet e izolimit, fireproofing, pesha të lehta, etj.
Seri QX
makina Kjo seri janë për EPS insert bllok bërjen e cila është integrimi i ndërtimit izolimin termik.
linja AAC
Kjo linjë është quajtur AAC (Automatic gazuar konkrete) linjë prodhimi. Blloqet e prodhuara janë pesha të lehta, izolimin termik, izolimit të tingullit, fireproofing për ndërtimin.

Tianyuan Makineria është themeluar në vitin 1990, gjendet në Dazhuang Zona, Yinan, qyteti Linyi, provincën Shandong të Kinës.
Markë në "Tianyuan", makinat tona bllok kanë kaluar ISO9001 dhe certifikimit er. Ne testuar rreptësisht çdo makinë para se të ngarkohet për të siguruar çdo makinë që konsumatorët të marrin është me cilësi të lartë dhe punën e shkëlqyer.
Që nga viti 2018, kompania jonë e vendosur vetëm kompaninë zyrtare tregtare, Linyi Frieda International Trading Co, Ltd.

produktet tona
Ka 5 seri në produktet tona, seri Qty, seri QTJ, seri BWY, seri QX dhe AAC linjës për fusha të ndryshme të aplikimit.
Seri Qty
Ata janë të sistemit të integrimit Electrio-hidraulike-Machanical. Me sistemin e kontrollit inteligjente PLC, linjat e prodhimit kanë karakteristika të kontrollit të lehtë, më pak punë, etj. Modelet janë QTY12-15, QTY10-15, QTY8-15, QTY6-15A / B / C, QTY4-15A / B / C, QTY4-20C, QTY3-15 .

 

ert1

certifikata ynë

ty
CE

Ekipi ynë dhe shërbim
Ne kemi ekip të madh të 200 njerëzve. Ata janë inxhinierë me arsim të lartë, teknikë me eksperiencë, punëtorë të kualifikuar, shitjet e shkëlqyer, etj. Përveç ekipit kinez, ne gjithashtu kemi një ekip të shkëlqyer në Shqipëri të cilët janë furnizuar shërbim të plotë në lokal.Me vështirë-duke punuar ekipeve tona, ne jemi të furnizuar shërbim të shpejtë hetim, makine dhe molds projektimit, produkte me cilësi të lartë, shërbim të instalimit dhe pas shitjes shërbimi. Nga ideja juaj të fillojë të linjës të prodhimit tuaj fillimi, ne jemi gjithmonë nga ana juaj.


WhatsApp Online Chat!