Blloku Machine, Block Making Machine, tulla Machine - Huarun Tianyuan
 • We are a factory with 25 years production experience
 • professional brick machine manufacturer since 1994
 • Successful production line

produktet tona

Ka 5 seri në produktet tona, seri Qty, seri QTJ, seri BWY, seri QX dhe AAC linjës për fusha të ndryshme të aplikimit.

 • Automatike Block Machine

  Automatike Block Machine

  Ata janë të sistemit të integrimit Electrio-hidraulike-Machanical. Me sistemin e kontrollit inteligjente PLC, linjat e prodhimit kanë karakteristika të kontrollit të lehtë, më pak punë, etj. Modelet janë QTY12-15, QTY10-15, QTY8-15, QTY6-15A / B / C, QTY4-15A / B / C, QTY4-20C, QTY3-15.

 • makine gjysmë automatike bllok

  makine gjysmë automatike bllok

  Kjo seri makina janë modele të vogla mekanike. Semi karakteristika automatike ose Manualin janë me kosto më pak, operacion i lehtë, të lehtë për të ruajtur. Modelet janë QTJ4-25, QTJ4-26C / D, QTJ4-35B2, QTJ4-40.

 • Perliti Insulation panel makinë

  Perliti Insulation panel makinë

  This is our new patent technology.The machines are for perlite insulation panel making. The panel is used for outwall insulation,which is new green building materials required in market.They have features of insulation,fireproofing,light weight,etc.

Arritje të reja

Markë në "Tianyuan", makinat tona bllok kanë kaluar ISO9001 dhe certifikimit er. Ne testuar rreptësisht çdo makinë para se të ngarkohet për të siguruar çdo makinë që konsumatorët të marrin është me cilësi të lartë dhe punën e shkëlqyer.

Tianyuan BRAND PRODUCTS

 • ab
 • unë
 • workshop-for-hidraulike-modelsw

Tianyuan Makineria është themeluar në vitin 1990, gjendet në Dazhuang Zona, Yinan, qyteti Linyi, provincën Shandong të Kinës.
Markë në "Tianyuan", makinat tona bllok kanë kaluar ISO9001 dhe certifikimit er. Ne testuar rreptësisht çdo makinë para se të ngarkohet për të siguruar çdo makinë që konsumatorët të marrin është me cilësi të lartë dhe punën e shkëlqyer.
produktet tona
Ka 5 seri në produktet tona, seri Qty, seri QTJ, seri BWY, seri QX dhe AAC linjës për fusha të ndryshme të aplikimit.
Seri Qty
Ata janë të sistemit të integrimit Electrio-hidraulike-Machanical. Me sistemin e kontrollit inteligjente PLC, linjat e prodhimit kanë karakteristika të kontrollit të lehtë, më pak punë, etj. Modelet janë QTY12-15, QTY10-15, QTY8-15, QTY6-15A / B / C, QTY4-15A / B / C, QTY4-20C, QTY3-15 .

Ne kemi ekip të madh të 200 njerëzve. Ata janë inxhinierë me arsim të lartë, teknikë me eksperiencë, punëtorë të kualifikuar, shitjet e shkëlqyer, etj. Përveç ekipit kinez, ne gjithashtu kemi një ekip të shkëlqyer në Shqipëri të cilët janë furnizuar shërbim të plotë në lokal.

Feature Produkte

Me vështirë-duke punuar ekipeve tona, ne jemi të furnizuar shërbim të shpejtë hetim, makine dhe molds projektimit, produkte me cilësi të lartë, shërbim të instalimit dhe pas shitjes shërbimi. Nga ideja juaj të fillojë të linjës të prodhimit tuaj fillimi, ne jemi gjithmonë nga ana juaj.

WhatsApp Online Chat!